..:: popis kanceláře, naše služby ::..

Jsme realitní kancelář, která od r. 2002 sídlí v Blansku, na Rožmitálové ulici, v prostorách ČSOB.

Od počátku působení má naše realitní kancelář výraznou roli při realizacích velkých firemních zakázek, prodejích a pronájmech velkých průmyslových a investičních celků na Blanensku.
Pro informaci lze jmenovat zakázky pro firmy Apos Blansko, Adast a.s. - Adamov , Adast Blansko a následné vlastníky areálu, bývalý areál Metra 1 apod. .

Naše realitní kancelář spolupracuje s několika advokátními kancelářemi a samozřejmostí je zajištění právního servisu našim klientům, vč. dohledu na provedení finančních vyrovnání ze vzájemných obchodů a vkladů do katastru.
Klientům nabízíme zprostředkování koupí, prodejů a pronájmů všech druhů nemovitostí a pozemků, jako jsou např. byty a převody členských práv k bytům, rodinné domy, vily, chalupy k rekreaci i k bydlení, chaty, hospodářské usedlosti , stavební pozemky, zahrady , pozemky k rekreaci, podnikatelských objektů apod.
Zajištění veškerého servisu s tím spojeného je samozřejmostí, právní dohled a poradenství a nechybí ani nabídka následného vypracování znaleckého posudku k datu převodu nemovitostí. Nabízíme při zájmu bezplatné konzultace za účelem stanovení optimálního postupu a cen, pomoc při sjednávání úvěrů i souběžnou pomoc při hledání nemovitostí, pokud je tato součinnost vyžadována.

V případě, že Vás zaujme nabídka našich služeb, velmi rádi Vám budeme nápomocni při realizaci Vašich potřeb.
..:: vybíráme pro vás ::..
cena: 1 060 000 Kč
Blansko, prodej - rodinný dům

cena: 2 298 000 Kč
Blansko, prodej - pozemek

cena: 2 430 000 Kč
Blansko, prodej - byt

cena: 2 980 000 Kč
Blansko-Klepačov, prodej - rodinný dům

cena: 3 200 000 Kč
Blansko, prodej - byt

cena: Kč
Blansko, pronájem - komerční objekt